Bezplatná vstupná konzultácia

Ak potrebujete odborne a konkrétne poradiť ohľadom vašich chronických zdravotných problémov a stravovacích návykov, prekonzultovať možné chyby vo svojom jedálničku, alebo sa poradiť aký typ diéty by bol vhodný pre vaše momentálne potreby ale neviete  či by pre vás bol vhodný dlhodobejší program zdravia, avšak potrebujete poradiť a chcete zistiť ako vám môžeme pomôcť, potom bezplatná vstupná konzultácia funkčnej medicíny a výživovy je práve pre vás.

PRVÁ VSTUPNÁ KONZULTÁCIA funkčnej medicíny a výživy ZDARMA (klinika alebo telefonicky) – cca 30 min. 
  • Príďte sa s nami zoznámiť, získajte informácie o našich službách, poradíme vám, ktorá z nich by bola pre vás najvhodnejšia.
  • Meranie na IMPEDANČNEJ VÁHE s vyhodnotením: 6 parametrov – celková hmotnosť, % tukov, % svalov, viscerálny tuk, BMI a meranie krvného tlaku a tepu (ak si klient želá).
  • Tu je priestor na vaše otázky a priestor pre nás vám odborne poradiť a nasmerovať.

Platené služby

Ak chcete riešiť svoj zdravotný stav, ktorý sa vám až doteraz nepodarilo uspokojivo vyriešiť, využite niektorý z našich PROGRAMOV ZDRAVIA . Ak ste z ďaleka, využite naše Online konzultácie. 

K nášmu komplexnému riešeniu vášho zdravia patria nadštandartné služby:

  • Špičkové mikrobiálne zahraničné laboratórne testy: Diagnostika pomocou laboratórnych testov v špičkových zahraničných laboratóriách, prostredníctvom ktorých ako prvý na Slovensku ponúkame nielen testy črevného ale aj orálneho a vaginálneho mikrobiómu. 
  • Epigenetické analýzy zdravia, výživy a zdravotného štýlu podľa vašich génov.
  • Viac o viď –  Ponuka služieb