Ponuka služieb

Konzultácie funkčnej medicíny a výživy

Ak ste absolvovali už rôzne liečby, vyskúšali „zaručene“ fungujúce diéty a prípravky, ale necítite sa o nič lepšie ako na začiatku alebo len o málo lepšie, ste na dobrom mieste. Náš prístup zakladáme na tom, že každý človek je odlišný a neexistuje to isté riešenie pre dvoch klientov s tou istou diagnózou. Preto na našej klinike každému klientovi ponúkame individuálnu personalizovanú starostlivosť, ktorá je založená na celostnej či funkčnej medicíne.  

Bezplatná služba

Vstupná konzultácia funkčnej medicíny a výživy

Ak potrebujete odborne rýchlo poradiť ohľadom vašich chronických zdravotných problémov a stravovacích návykov, prekonzultovať možné chyby vo svojom jedálničku, alebo sa poradiť aký typ diéty by bol vhodný pre vaše momentálne potreby ale neviete  či by pre vás bol vhodný dlhodobejší program zdravia, avšak potrebujete poradiť a chcete zistiť ako vám môžeme pomôcť, potom bezplatná vstupná konzultácia je práve pre vás.

PRVÁ VSTUPNÁ KONZULTÁCIA ZDARMA (klinika cca 30 min alebo telefonicky 20 min) 
  • Príďte sa s nami zoznámiť, získajte informácie o našich službách, poradíme vám, ktorá z nich by bola pre vás najvhodnejšia.
  • Meranie na IMPEDANČNEJ VÁHE s vyhodnotením: 6 parametrov – celková hmotnosť, % tukov, % svalov, viscerálny tuk, BMI a meranie krvného tlaku a tepu (ak si klient želá).
  • Tu je priestor na vaše otázky a priestor pre nás vám odborne poradiť a nasmerovať.

Platené služby

ODBORNÁ KONZULTÁCIA FUNKČNEJ MEDICÍNY A VÝŽIVY – poradenstvo  cca 50 min.
 • Odborná konzultácia s návrhmi stravovania na váš zdravotný problém, vysvetlenie intolerancii (zhodnotenie základného zdravotného dotazníka a jedálnička)
 • Výživové a lifestyle návrhy, protokoly na váš zdravotný problém alebo výživový cieľ 
 • V prípade záujmu, hlavne pri redučkých programoch možnosť merania na IMPEDANČNEJ VÁHE s vyhodnotením: 6 parametrov – celková hmotnosť, % tukov, % svalov, viscerálny tuk, BMI (možnosť zmerania krvného tlaku a tepu).
PROGRAMY ZDRAVIA – 3 a viac mesačné programy na váš zdravotný problém alebo cieľ

Ak chcete riešiť svoj zdravotný stav, ktorý sa vám až doteraz nepodarilo uspokojivo vyriešiť, využite 3 a viac mesačné programy starostlivosti, viď niektoré z  PROGRAMOV ZDRAVIA .

Ak ste z ďaleka, a nemáte po ruke našu kliniku v Piešťanoch , máte možnosť všetkých konzultácii aj programov absolvovať cez videohovor – online konzultácie  Ako to funguje? Službu si zakúpite cez náš eshop už čoskoro, potom čo sa môžete s nami  ZDARMA poradiť a po zaplatení a dohodnutí termínu môžeme začať.

Ako to všetko prebieha v skratke?

Pred nastavením terapeutického plánu, ktorý je šitý individuálne na mieru pre každého klienta, si náš terapeut preštuduje vašu lekársku správu, vaše lieky, výsledky krvných testov a naše dotazníky, ktoré nám zašlete a prejde si s vami vašu anamnézu počas asi 1 až 1,5h konzultácie. Následne do asi týždňa vám navrhne váš terapeutický a lifestyle plán, ktorý môže obsahovať vhodné potraviny pre vás, doplnky výživy a úpravy v životnom štýle a návrhy krvných či iných testou či vyšetrení ak to bude potrebné. Počas minimálne 3 – mesačnej starostlivosti a viac (3, 6, 9, výrazné zľavy na dlhšie programy) váš terapeut sleduje vás progres pravidelnými kontrolami asi v 2 tyždňových intervaloch a prispôsobuje váš plán vašim momentálnym potrebám. 

Ku komplexnému riešeniu zdravia vám ponúkame aj nadštandartné služby ktoré ešte viac personalizujú špičkovú  starostlivosť o vás:

 

 

 • Špičkové mikrobiálne zahraničné laboratórne testy

Diagnostika pomocou laboratórnych testov v špičkových zahraničných laboratóriách, prostredníctvom ktorých ako prvý na Slovensku ponúkame komplexné  testy črevného ale aj novinku na trhu orálneho a vaginálneho mikrobiómuNakupujte na našom novom eshope TU. Pri zakúpení každého mikrobiálného testu – využite našu službu konzultácie ZDARMA na telefóne alebo na klinike ku každému nákupu!!

Ako to prebieha? Po zakúpení samotestu kurier vyzdvihne vami odobratú vzorku u vás ,na naše náklady, a po návrate výsledkov zo  laboratória k nám, náš terapeut vám interpretuje výsledky a navrhne vhodnú terapiu, ktorá môže obsahovať aj vhodné probiotiká alebo enzými či terapeutiká presne na váš problém. Zahraničné laboratória s ktorými spolupracujeme sa s nami podieľajú na návrhu vhodnej probiotickej liečbe pre vás – konzultujeme s nimi každého z vás a personalizujeme vašu liečbu – PERSONALIZOVANÝMI probiotikami! 

 

 

 • Epigenetické analýzy zdravia, výživy a zdravotného štýlu

Epigenetika, proces zapínania a vypínania génov, je vedný odbor, ktorý kombináciou stravy, doplnkov výživy, spánku, úľavy od stresu a zníženého vystavenia toxínom z prostredia (toxínov v našich potravinách, vode, vzduchu a produktoch) umožňuje regulovať génovú expresiu a tým ovplyvniť to, či sa u vás rozvinie nejaké závažné ochorenie alebo nie.

Ako to prebieha? Novinka na slovensko trhu sú epigentické analýzy/testy ktoré si spolu s konzultáciou k výsledkom a protokol môžete u nás zakúpiť na našom eshope, ktorý pre vás chystáme už do pár dní! 

Nastavíme vám zdravie a výživu, lifestyle alebo chudnutie podľa vašich génov.  Zavolajte a rezervujte si prvú nezáväznú konzultáciu zdarma.

Zdravá firma

Ponúkame služby pre väčšie či menšie firmy a ich zamestanncov v rámci benefitov firiem.

Prečo je prevencia zdravia dôležitá ako pre rodinu tak i pre firmu?

Zdravý životný štýl je cesta, ktorou by sa mala vydať každá moderná firma. Je bežné, že firmy každoročne vynakladajú veľké finančné prostriedky na liečbu chronických alebo akútnych ochorení. Firmy tiež stoja nemalé prostriedky náklady spojené s vyhorením a stresom zamestnancov. Sme radi, že si túto skutočnosť uvedomuje čím ďalej tým viac zamestnávateľov na Slovensku a práve tým z Vás sú určené naše služby. 

Na našej klinike funkčnej medicíny a naturopatickej výživy pomocou personalizovaného komplexného prístupu pomáhame zamestnancom znížiť pracovný a životný stres, zvýšiť odolnosť voči chronickým a civilizačným chorobám a osvojiť si zásady terapeutickej a funkčnej výživy. Výsledkom je výrazne zvýšená kvalita života zamestnancov a ich pracovné výkony a zároveň ušetria sa vaše prostriedky na práceneschopnosť.