Zdravá firma

Zdravá výživa a zdravý životný štýl zamestnancov firiem znamená zdravú firmu!

Zdravý životný štýl je cesta, ktorou by sa mala vydať každá moderná firma. Je bežné, že firmy každoročne vynakladajú veľké finančné prostriedky na liečbu chronických alebo akútnych ochorení. Firmy tiež stoja nemalé prostriedky náklady spojené s vyhorením a stresom zamestnancov. Sme radi, že si túto skutočnosť uvedomuje čím ďalej tým viac zamestnávateľov na Slovensku a práve im sú určené naše služby.
Na našej klinike funkčnej medicíny a naturopatickej výživy pomocou personalizovaného komplexného prístupu pomáhame zamestnancom znížiť pracovný a životný stres, zvýšiť odolnosť voči chronickým a civilizačným chorobám a osvojiť si zásady terapeutickej výživy. Výsledkom je výrazne zvýšená kvalita života zamestnancov, a ich zvýšená výkonnosť a zároveň ušetrené prostriedky na práceneschopnosť. Menej marodiek, ….a ktorý zamestnávateľ by to nechcel? 

SEMINÁRE A WORKSHOPY ZDRAVEJ VÝŽIVY A ZDRAVÉHO LIFESTYLE

Semináre a workshopy o najnovších trendoch v zdravej výžive a zdravom životnom štýle podporené vedeckými poznatkami k zlepšeniu zdravia a pracovnej výkonnosti.
Sme flexibilní a radi si s vami individuálne dohodneme obsah a zameranie seminárov.

INDIVIDUÁLNE NUTRIČNÉ A LIFESTYLE PORADENSTVO Funkčnej medicíny PRE ZAMESTNANCOV

Súčasťou individuálneho poradenstva je analýza telesného zloženia a zdravotného stavu, osobná zdravotná anamnéza, analýza makro-nutrientov a návrhy vhodnej výživy a výživových doplnkov, pohybovej aktivity a životného štýlu podľa potreby každého jednotlivca.

DLHODOBÁ SPOLUPRÁCA VO FIRMÁCH

Semináre, workshopy a individuálne nutričné poradenstvo pre zamestnancov je možné dohodnúť v pravidelných intervaloch v priebehu roka a tak zabezpečiť kontinuálnu podporu zdravia a pracovnú výkonnosť zamestnancov firmy.

Vyberáme z niektorých tém seminárov:

• Posilnenie imunity
• Ako sa oslobodiť od závislosti na sladkostiach a cukre?
• Ako predísť únave a vyhoreniu
• 10 krokov k zdravému tráveniu
• Metabolický Boost: Schudnite a získajte energiu
• Vedecky overené typy k lepšiemu spánku
• Zvládanie úzkosti alebo stresu – praktické tipy