Programy zdravia

Home  >  Služby  >  Programy zdravia > DETOX

detox

Program – DETOX

Radi by ste si prečistili telo a optimalizovali svoje zdravie bez toho, aby ste míňali veľa peňazí? Prečo by ste mali zvážiť prírodnú DETOX diétu u nás? Dovoľte nám uviesť niekoľko pádnych dôvodov…

Väčšina z nás je denne vystavená množstvu toxínov, ťažkých kovov a chemikálií. Tie sa nachádzajú vo všetkom – od vzduchu, ktorý dýchame, až po jedlo, ktoré jeme. Vaše telo sa však dokáže prirodzene detoxikovať a tieto nebezpečné látky odstrániť. V našom programe DETOX vám môžeme pomôcť zmeniť stravu a životný štýl tak, aby ste maximalizovali potenciál vášho tela odstraňovať toxíny. A to je ten najlepší a najprirodzenejší a udržateľný spôsob, ako detoxikovať svoje telo a žiť zdravo.  V NUTRICLINIC vás prostredníctvom nášho intenzívneho 3- alebo 6-mesačného programu naučíme, ako sa správne detoxikovať, a potom si to budete môcť zopakovať, kedykoľvek to uznáte za vhodné, bez toho, aby ste museli míňať ďalšie peniaze.

Čo je to detox a prečo je potrebný?

Pre niekoho detoxikácia môže znamenať intenzívnu očistnú diétu, ktorá pozostáva z pitia všeliakých zmesí nápojov po dobu niekoľkých týždňov na dosiahnutie chudnutia. Pre iných je pojem „detox“ len marketingovou taktikou predaja drahých alebo predražených produktov spotrebiteľom, ktorí si uvedomujú hodnotu zdravia.

Detoxikačná diéta je v skutočnosti zdravý spôsob, ako pomôcť vášmu telu zbaviť sa toxínov a udržať si optimálne zdravie. A presne tak je skonštruované vaše telo. Má v sebe zabudovaný komplexný detoxikačný systém a všetky vaše orgány spolupracujú, aby ste sa cítili zdravo. Napríklad pečeň je orgán na likvidáciu odpadu v tele a musí dobre fungovať, aby ste efektívne odstraňovali toxíny.

Musíte si uvedomiť, že faktory ako chronický stres, fyzická nečinnosť a strava s vysokým obsahom ultraspracovaných potravín môžu veľmi preťažiť prirodzený detoxikačný systém vášho tela. V našom programe DETOX vám môžeme pomôcť vysporiadať sa s týmito faktormi a nastaviť zdravý životný štýl a výživový plán, ktorý zahŕňa detoxikačnú diétu – vylúčenie nezdravých potravín a zvýšenie príjmu výživných plnohodnotných potravín spolu s niekoľkými účinnými detoxikačnými superpotravinami (napr. chlorela alebo kurkuma). A čo je najdôležitejšie, na rozdiel od iných detoxikačných diét, tento druh prirodzeného čistenia vás nevyčerpá. Naopak, zvýši vašu energiu, obnoví vašu motiváciu a pomôže vám cítiť sa lepšie.

PROGRAMY ZDRAVIA – 3  mesiace alebo viac, podľa vašej potreby

  • 1 x ÚVODNÁ KONZULTÁCIA PROGRAMU – cca spolu 90 min. na klinike alebo cez zoom 
  • 2 x KOMPLEXNÁ DIAGNOSTIKA TELA so vstupným aj výstupným kontrolným meraním s online výstupom a návrhmi podľa výsledkov zakomponovanými v pláne
  • 3 x KONTROLNÁ KONZULTÁCIA – 30 min. (1x mesačne) v priebehu 3 mesiacov na klinike alebo cez telefón či zoom. V prípade potreby pri dlhotrvajúcom probléme alebo programu chudnutia  možnosť predĺžiť spoluprácu na 6 alebo 9 mesiacov s vernostnou VIP zľavou 10 %.
  • 3 x KONTROLNÝ TELEFONÁT Ako sa darí? – 15 min kontrola postupu programu cez Zoom/telefón aj s prípadným premeraním na klinike na impedančnej váhe (meranie iba pri programe SLIM a Metabolický syndróm) so zhodnotením výsledkov programu, prípadných zmien, otázok klienta.
  • Komplet koučing program počas 3 mesiacov – podpora cez emaily, whatsapp texty, krátky telefonát alebo sms správy podľa potreby klienta (avšak max 1 x do týždňa).
  • Meranie krvného tlaku – počet meraní podľa typu programu a diagnózy, prípadne na požiadanie.
  • Odporúčanie vhodnej špecifickej telesnej aktivity a cvičení k zdravotnému stavu alebo cieľu programu.
  • Možnosť dokúpenia si extra služieb podľa cenníka napr. nad rámec programu krátku konzultáciu podľa dohody, “metabolickú analýzu krvi” alebo iné laboratórne a funkčné testy mikrobiómu so zmluvnými laboratóriami  u nás alebo v zahraničí.