Program SLIM – kontrola hmotnosti

Home  >  Služby  >  Programy zdravia > SLIM

PROGRAM SLIM – SOFISTIKOVANÁ METÓDA CHUDNUTIA cez vaše gény, mikrobióm, metabolizmus – 1-2kg za týždeň, aj bez diét a ťažkého tréningu vo fitku

Ako schudnúť, a nie len z brucha? A prečo by sme mali? Pre krásu ale i pre zdravie. Lebo, nebezpečný viscerálny tuk – typ hlbokého tuku, ktorý sa hromadí v oblasti vášho brucha a obklopuje vaše životne dôležité orgány ako srdce, pečeň, črevá – zvyšuje riziko vážnych stavov, vrátane srdcových chorôb, cukrovky, rakoviny, imunitných ochorení, aj Covid a mnohých ďalších. 

A preto je „schudnúť“ nielen pekné ale hlavne zdravé a zodpovedné! Obezitné priberanie je chorobné, ale dobrá správa je, že tejto choroby a iných z toho plynúcich chorôb sa dá zbaviť. V našom PROGRAM SLIM vám pomôžeme to robiť múdro bez drastických diét a hladovky či krabičkových diet, práškových kokteilov či polievok a dokonca aj bez kalorických tabuliek, či zväzujúcich jedálničkov aj dlhých hodín v gyme. Sledujeme najnovšie svetové vedecké štúdie a výskumy o manežmente váhy a spolu s poznatkami štúdia naturopatickej výživy z Londýna vám prinášame jedinečný nový prístup udržateľného “terapeutického chudnutia” s dlhodobým efektom cez personalizovanú výživu a lifestyle, metabolickú analýzu krvi, či Nutrogenomiku a Epigenetiku alebo váš mikrobióm. Áno aj vaše gény a mikróby vás môžu robiť obezných, zistite o čo ide!

slim

Pridte skúsiť u nás túto  jedinečnú najmodernejšiu efektívnu metódu nášho programu SLIM – SOFISTIKOVANÁ METÓDA CHUDNUTIA cez vaše gény, mikorobióm a metabolizmus.

Výsledkami a štúdiami dokázané, že ak máte prispôsobený terapeutický nutričný plán, ktorý berie do úvahy váš metabolický a zdravotný stav alebo ešte lepšie aj váš mikrobióm či gény a je vám ušitý na mieru, je viac než isté, že zažijete udržateľné a trvalé schudnutie a dlhodobý výsledok.

Radi vás zoznámime s našími klientmi ktorí už efektívne nie len chcudli ale cítia viac energie a váhu si stále držia už ďalej i bez našj pomoci! 

Počítanie kalórií je zradné! “Kalória totiž nie je kalória”, vysvetlime vám o aké “tajomstvo kalórii” ide a prečo to pravidlo výpočtu kalórii často nepomáha, ale naopak spôsobuje jojo efekt a zbytočný stres a hlad, ktorý vám telo vráti aj s úrokmi!  Výnimkou sú atleti a výkonní športovci, u ktorých rátanie kalórii má svoj účel.

Po našom programe, ktorý trvá minimálne 3 mesiace, zistíte, že ste úplne novým človekom, ktorým budete chcieť zostať

V NUTRICLINIC vám prostredníctvom nášho intenzívneho 3 či 6 alebo viac mesačného programu pomôžeme, aby ste Vaše telo dostali metabolicky späť na správnu cestu zdravého, terapeutického chudnutia. Pripravíme Vám na mieru protokoly z výberu funkčných a super potravín. Váš terapeutický nutričný plán s cieľom redukcie váhy bude nastavený s ohľadom na vaše prípadné potravinové intolerancie či stravovacie preferencie a čas. Príďte, a nastavíme ho spolu s Vami! 

Podrobný rozpis programu viďte nižšie. *Viďte aj náš program Metabolický Syndróm v prípade, ak na sebe badáte príznaky, ako je nadváha, vysoký krvný tlak, tuk okolo pása, zvýšený cholesterol a cukor, vysoký BMI. 

Tak to robíme v NUTRICLINIC! Budeme vás učiť ako správne jesť, ako si jedlá časovať a to vzhľadom na váš zdravotný stav, váš vek a nutričný cieľ. Naučíme Vás tiež čo jesť a ako si sami zostavíte vhodný pomer nutrientov v strave – nebojte sa žiadne tabuľky! Pomožeme Vám zorientovať sa v potravinách a v ich výbere a nákupe a ako výlučiť nevhodné a pridať tie potrebné aby ste sa cítili sýto, energicky ale pritom aby tie „neposlušné kilečká” ubúdali a zároveň aby Vám pribúdali pekné mužské či jemné ženské svaly.  

Zaujímavé fakty o chudnutí:

  • Niektoré výskumy naznačujú, že tento zápal vyvolaný stravou môže vyvolať rezistenciu na leptín – hnací faktor obezity.
  • Z vedeckých štúdií vyplýva, že prenos črevnej flóry z obéznych myší na chudé myši spôsobuje chudým myšiam priberanie na váhe a naopak.
  • To, čo jeme, ovplyvňuje, ktoré druhy baktérií budú proliferovať v našom čreve. Jedinci s nadváhou majú iné zloženie črevnej mikroflóry ako štíhli jedinci (napr. znížené množstvo bifidobaktérií).
  • Modifikácia črevnej flóry prebiotikami a probiotikami je dôležitou súčasťou efektívneho riadenia hmotnosti a protokolu metabolického zdravia.

Prebiotiká = nestráviteľné sacharidy, ktoré podporujú rast prospešných črevných baktérií (cibuľa, cesnak, pór, špargľa, listy púpavy, artičoky a pod.)

Probiotiká = mikroorganizmy zavádzané do tela pre ich prospešné zdravotné vlastnosti (fermentované jedlá – kyslá kapusta, kimči, kefir, acidofilné mlieko, kváskový chlieb a pod.)

Štúdie potvrdili, že použitie prebiotic  

  • podporuje sýtosť
  • znižuje pocit hladu 
  • redukuje príjem potravy
  • potláča produkciu ghrelínu.